این باتری میلواکی می تواند کارگاه شما را کاملا شارژی کند!

زمان تقریبی مطالعه این مطلب : ۳ دقیقه

شرکت ابزارسازی میلواکی مدتی است چند پیشرفت غیرمنتظره را در کلاس ابزارهای شارژی ۱۸ ولتی (سری M18) معرفی نموده است. دو سال پس از آنکه شرکت دیوالت پلتفرم FLEXVOLT را به بازار معرفی نمود، میلواکی اره میزی ۱/۴-۸ اینچی و اره زنجیری ۱۶ اینچی را به محصولات خود اضافه نمود. اما این باتری نیرو دهنده به این ابزارهای جدید است که شاید مسبب واقعی این اتفاق باشد. در ادامه با این مدل باتری میلواکی آشنا می شوید ، با نیک تیک همراه باشید.

 

این باتری میلواکی می تواند کارگاه شما را کاملا شارژی کند!

 

باتری میلواکی مدل HD9.0‌ دو سال پیش به بازار آمد. میزان ذخیره انرژی این باتری به حدی بود که می توانست از عهده نیازهای فارسی بر ۱۰ اینچی و ابزارهای فضای باز برآید. حال میلواکی مدعی شده است که ابزار شارژی با باتری جدید HD12.0 ، به حق معادل ابزار برقی ۱۵ آمپری بوده و با ۵۰ درصد قدرت بیشتر، ۵۰ درصد خنک تر بوده و ۳۳ درصد زمان کاری بیشتر نسبت به باتری HD9.0 ارائه می دهد. این باتری همچنین تامین کننده انرژی سری جدید اره میزی، اره زنجیری و اره افقی بر می باشد.

 

این باتری میلواکی می تواند کارگاه شما را کاملا شارژی کند!

 

پیمانکاران و آماتورهای آچار بدستی که در هوای سرد کار می کنند، از آمدن این باتری خوشحال خواهند شد، چرا که طراحی جدید و پیشرفته بدنه این باتری، آن را به بهترین بازیگر هوای سرد که تا کنون ساخته شده تبدیل نموده است، چون که این باتری قابل به کارگیری در شرایط سخت جوی (۲۸- درجه سانتیگراد) در طی پروژه های سنگین است.

 

ساخت اره هایی بهتر

 

این باتری میلواکی می تواند کارگاه شما را کاملا شارژی کند!

 

اره زنجیری جدید پلتفرم M18 FUEL ، سبب توسعه تجهیزات مردم پسند فضای باز میلواکی شده است. این ابزار، قدرت بریدن چوب های سخت را داشته و از اره بنزینی با موتور ۴۰ سی سی، سریع تر برش می دهد و با همراهی باتری میلواکی مدل HD12.0 ، با هر شارژ ۱۵۰ برش را تحویل شما می دهد. وزن آن ۶۳۰۰ گرم بوده و در ماه جولای وارد بازار می شود.

بجای آنکه یک پلتفرم باتری جدید ساخته شود تا پاسخگوی این ابزارهای پرمصرف شود، شرکت میلواکی سرمایه گذاری سنگینی روی همان پلتفرم ۱۸ ولت خود نموده و اکنون به تولید اولین اره میزی شارژی در جهان می بالد.

 

این باتری میلواکی می تواند کارگاه شما را کاملا شارژی کند!

 

این ابزار انرژی خود را از باتری جدید ۱۸ ولتی HD12.0 تامین می کند و قدرت آن برابر یک اره میزی برقی ۱۵ آمپری می باشد. با حداکثر فاصله فنس از تیغه ۶۲۲ میلیمتر (۱/۲-۲۴ اینچ) می تواند با یک باتری شارژ کامل تا حدود ۱۸۳ متر طول (۶۰۰ فوت) برش انجام دهد. این اره میزی برای کارگاه ساخته شده و به سیستم One-Key مجهز است. این سیستم اجازه می دهد تا کاربر با استفاده از نرم افزار One-Key که روی گوشی همراه نصب می شود، بتواند اره میزی خود را ردیابی، مدیریت و محافظت کند.

هر نسخه جدید باتری ۱۸ ولتی میلواکی، با تک تک ابزارهای سری M18 سازگار می باشد، اما ابزارهای جدید کارگاهی M18 فقط با باتری های مدل ۹.۰ و ۱۲.۰ حداکثر کارایی را ارائه می دهند.

این مطلب را هم نباید نادیده گرفت که این ابزارهای جدید از ابتدا و پایه طراحی شده اند، با بکارگیری موتورهای بدون ذغال با طراحی جدید و همچنین سیستم الکترونیکی جدید.

این تکنولوژی جدید به نحوی طراحی شده تا با استفاده از باتری های جدید کارایی ابزارها به حداکثر برسد.

 

فروشگاه اینترنتی نیک تیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,