۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

۱- پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی 
کلیه کاربران نیک تیک می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی فروشگاه هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ و دریافت کد رهگیری به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است مشتریانی که سفارش خود را از طریق پرداخت اینترنتی نهایی می سازند در اولویت ارسال قرار خواهند گرفت. 

چگونگی پرداخت اینترنتی از طریق درگاه:
شما می توانید با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید. 
- شماره ۱۶ رقمی کارت: این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است. 
- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم: برای پرداخت اینترنتی لازم است رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) داشته باشید . این رمز از طریق خودپرداز بانک صادر کنند کارت قابل دریافت میباشد .
- کد CVV2: این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. 
- تاریخ انقضا: تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است.


۲- پرداخت در محل تحویل
به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در فرآیند سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند؛ اما با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند امکان پرداخت در محل وجود دارد. 
شما می‌توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را با استفاده از POS همراه حامل انجام دهید. در حال حاضر این امکان تنها برای مشتریان "ساکن تهران" وجود دارد.


۴- پرداخت از طریق واریز به کارت (کارت به کارت)
کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ یا شماره حساب قیدشده در این قسمت واریز نمایند. در این روش پس از انجام عملیات واریز لازم است فیش واریزی را به همراه شماره رهگیری پیش فاکتور به شماره فکس ۶۶۷۵۰۰۴۳-۰۲۱ و یا ایمیل آدرس info@niktik.com ارسال فرمایید. تاییدیه دریافت از طریق پیامک ارسال می گردد.
شماره کارت: 5022291082266774 بانک پاسارگاد به نام "سیدعلیرضا نیکخو"

توجه: 
- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. 
- سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
- امکان پرداخت در محل تنها برای مشتریان "ساکن تهران" وجود دارد. لذا خواهشمند است مشتریان خارج از تهران از گزینه پرداخت آنلاین یا کارت به کارت استفاده ننمایند. در صورت انتخاب گزینه "پرداخت در محل" ، کالا تنها پس از واریز وجه ارسال می گردد.