۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

لذت خرید آنلاین اگر بیشتر از خرید حضوری در بازار نباشد ، کمتر از آن نیست. برخورداری از ویژگی هایی مانند مقایسه کالاها و برندهای مختلف در کنار شفافیت قیمت و خدمات می تواند به خریدار قدرت انتخاب آسان و سریع را بدهد به علاوه اینکه دیگر نیازی به حضور در سطح شهر و ترافیک نیست. امروز فروشگاه های آنلاین بسیاری در حال فعالیت در حوزه های تخصصی و عمومی هستند که هر کدام نیازهای بخشی از بازار را تامین می کنند.

کارینا نیک شید (فروشگاه آنلاین نیک تیک) با هدف تامین کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب در بستر فروش آنلاین در سال ۱۳۹۶ آغاز بکار کرده است. نیک تیک متشکل از تیمی از افراد با تجربه و نیروهای جوان می باشد که هدف خود را تامین ابزار و یراق آلات با کیفیت و با ارائه بالاترین سطح در کیفیت خدمات قرار داده است.

آرمان ما فراهم سازی دسترسی کامل به متنوع ترین ابزار موجود با آگاه سازی مصرف کننده از مزایا و معایب هر ابزار می باشد تا جایی که مصرف کننده از مرز رضایت بگذرد و به شعف حاصل از خرید برسد و برای همیشه این افتخار را به نیک تیک بدهد که عضو خانواده نیک تیک بماند و ما را با انتقادات خود به بهبود ارائه خدمات رهنمون سازد.

با سپاس

تیم نیک تیک