۵ راه حل خانگی برای درآوردن براده چوب از زیر پوست

۵ راه حل خانگی برای درآوردن براده چوب از زیر پوست

زمان تقریبی مطالعه این مطلب : ۳ دقیقه

درآوردن براده چوب از دست نباید خیلی دردناک باشد. چند راه حل خانگی که در ادامه به آنها اشاره می شود، روزهای سخت حفاری دست با موچین و یا انبرک را به فراموشی می سپارد. با نیک تیک همراه باشید.

 

 

هیچ چیزی دردناک تر از فرو رفتن یک براده چوب در دست نیست! بسیارخوب ، شاید چند چیز باشد که دردناک ترند، اما اینکه مجبور باشید با یک انبرک برای مدت طولانی پوست خود را حفاری کنید، کار مفرحی نخواهد بود. بخصوص هنگامی که براده خیلی جدی در پوست شما جا خوش کرده باشد.

نگران نباشید، خبرهای خوبی در راه است! چند روش خانگی وجود دارد که با آنها می توان براده ها را با زبان چرب و نرم از لا نه شان در پوست شما بیرون آورد.

 

 

جوش شیرین

به اندازه ای آب به ۴/۱ قاشق چایخوری جوش شیرین اضافه نمایید تا خمیری درست شود. پس از پاک کردن اطراف براده، خمیر را روی ناحیه ای که براده فرو رفته قرار دهید. سپس آن را باندپیچی نموده و برای ۲۴ ساعت صبور باشید. حال هنگامی که باند را باز می کنید، براده باید رو آمده و دیده شود که بسادگی با موچین می توانید آن را درآورید.

 

 

نوار چسب

آیا از موچین متنفرید؟ نوارچسب برزنتی کمک شما در بیرون کشیدن براده خواهد بود! بعضی این کار را با نوارچسب شیشه ای انجام داده اند، اما بدیهی است که نوار چسب برزنتی کمی قوی تر است. اگر براده چوبی در دستتان دارید که نمی توانید آن را درآورید، پس از پاک نمودن ناحیه زخم، روی آن نوار چسب را چسبانده و چسب را در جهت خلاف براده بکشید.

 

 

نمک اپسوم

آیا واقعا براده چوب در پوست شما جا خوش کرده است؟ برای کمک به درآوردن براده آن در نمک اپسوم (منیزیم سولفات خوراکی) خیس نگه دارید. همینطور می توانید به پد باند، آب نمک اپسوم پاشیده و آن را روی محل براده قرار دهید. این کار سبب بیرون آمدن براده می شود. اگر نمی خواهید در زمان ظاهر شدن نوک براده، آن را با موچین بیرون بکشید، هر روز باند آغشته به نمک را روی زخم ببندید تا در نهایت براده از زخم خارج شود.

 

سرکه

از آنجا که سرکه حالت اسیدی دارد، پوست اطراف براده را منقبض نموده و کمک می کند تا براده به سطح بیاید. استفاده از هر دو سرکه سفید یا سرکه سیب جوابگو می باشد. به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه محل براده را در سرکه قرار دهید. اگر جوابگو نبود، این بار با آب گرم خیس نموده و پس از آن در سرکه قرار دهید.

 

پوست موز

شوخی نیست. بعد از خوردن موز، یک مربع کوچک از پوست آن بریده، روی براده دهید، با باند آن را ببندید و یک شب تا صبح صبر کنید. شاید یک شب همراه بودن با پانسمان پوست موز عجیب به نظر آید، اما براده به سادگی بیرون آمده و حتی ممکن است به پوست موز بچسبد.

 

 

اما در کارگاه: چسب چوب

کمی چسب چوب را روی محل براده ریخته و پخش کنید. سپس اجازه دهید که چسب خشک شود. حال گوشه چسب خشک شده را گرفته و به آرامی در جهت خلاف براده بکشید. این کار براده را بیرون خواهد آورد. در واقع چسب فرصت پیدا می کند تا براده را از همان راه رفته بیرون بکشد. این روش آسان بوده و مهم اینکه بدون درد می باشد!

 

 

فروشگاه اینترنتی نیک تیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , ,